Evre Emlak - Ayvalık Satılık Daire Villa Arsa Zeytinlik

Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa 538 m2 İki Villalık Arsa

 • 2,300,000tl
Satılık Güncel Sözleşmeli
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa 538 m2 İki Villalık Arsa
 • 2,300,000tl

Adres

 • Mevki Hacıhüseyinler
 • İlçe GÖMEÇ

Detay

 • İlan No: No:817
 • Fiyat: 2,300,000tl
 • İlan Tipi: Arsa
 • İlan Durumu: Satılık

Genel Bakış

İlan No: No:817
 • Arsa
 • İlan Tipi

Açıklama

Portföylerimize ait detaylı drone ve iç gezi videoları için iletişime geçebilir ya da EvRE Emlak/Youtube, EvRE Emlak/İnstagram ve EvRE Emlak/Faceebook sayfalarımızdan videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa,

*Müstakil tapudur.
*538 m2 tapu alanı mevcuttur.
*Elektrik ve su problemi yoktur.
*Tamamen müstakil 55 m2 taban alanlı 3 katlı villa yapılabilmektedir.
*Ya da 110 m2 taban alanlı tek bir müstakil villa yapılabilir.
*Konum olarak tüm doğa ve köy manzarasına hakimdir.
*Villa imarlı 538 m2 villa imarlı arsa satılıktır.

Konum ve bölge bilgisi,

*Gömeç merkeze 7 kilometre,
*İzmir-Çanakkale Otoyoluna 7,50 kilometre,
*Plaja 10 kilometre
*Ayvalık merkeze 22 kilometre mesafededir.


YETKİ BELGESİ NO:1000913

Balıkesir-Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Küçükköy, Altınova, Gömeç Bölgelerinde olan arsa, daire, villa, taş ev, zeytinlik gibi arayışlarınız için bize ulaşabilir; yatırımlık uygun fiyatlı mülkler için bizi tercih edebilirsiniz.

Bizi google yorumlardan okuyabilir, instagram, faceboook, youtube ve twitter gibi sosyal medya kuruluşlarından takip edebilirsiniz.

 

 

gömeç satılık villa imarlı arsa

 


Aşağıdaki link adreslerini kopyalayarak tüm Ayvalık satılık daire, Ayvalık satılık yazlık, Ayvalık satılık müstakil ev, Ayvalık satılık villa, Ayvalık satılık arsa, Ayvalık satılık zeytinlik, Ayvalık satılık tarla, Ayvalık satılık ev denize sıfır arayışlarınız için ilgili ilanlarımızın olduğu portallara ulaşabilirsiniz.

Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://evreemlak.sahibinden.com/
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://www.hepsiemlak.com/emlak-ofisi/evre-emlak-ltd-sti-107490
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://www.emlakjet.com/emlak-ofisleri-detay/evre-emlak-607260/
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://www.zingat.com/evre-emlak-ltd-sti-49763g
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://evre-emlak-ltdsti.emlaksitem.com/
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://www.ilanarat.com/profil/evre-emlak-ofisi
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://www.vaaar.com/magaza/evreemlak
Gömeç Satılık Villa İmarlı Arsa arayışınız için ilgili link  → https://www.herbiseycii.com/uye/1339/hayri-derya-erguden

Ayvalık Hakkında Ne Kadar Bilgiye Sahipsiniz?

   Ayvalık (Yunanca: Αϊβαλί Aivali, Grekçe: Κυδωνίες Kydonies), Türkiye’nin Balıkesir ilinin bir ilçesidir. Balıkesir’in en batısında, Ege Denizi kıyısında bulunan ilçe, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Ayvalık kış mevsimlerinde büyük bir kasaba nüfusuna sahip olmakla birlikte, yaz mevsimlerinde turizmin de etkisiyle dönemsel nüfus artışı yaşamaktadır. Yıl içerisinde hem sakinliği, hem yoğunluğu yaşayacağınız bu sahil kasabası, büyük şehirlerin aksine size daha iyi gelecek. Kalabalıktan bunaldığınızda gelen sonbaharla sakinliğe bürünen ilçe, sakinlikten bunaldığınızda gelen yaz ayı ile sizi keyiflendirecek. Tarihte çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ayvalık, 2017’den beri UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer almaktadır.

Denizi ve Havası ;

Küçükköy Mahallesi’ne bağlı Sarımsaklı; 14 kilometre uzunluğu ve mavi bayrak almış olan deniziyle dünyanın sayılı plajlarından birine sahiptir. Doktorların bir reçete gibi önerdiği Kaz Dağlarından gelen tertemiz havası için reçeteye ihtiyacınız. Özellikle astım hastaları Ayvalık’ı ömürlerinin bir kısmına da olsa ilaç gibi iliştirmeli.

Sarımsaklı’nın devamında ana karanın uç kısmında bulunan Badavut Plajı Sarımsaklı Plajına nazaran daha sakindir. Kumsalı temizdir. Denizinin büyük bir kısmı kayalık ve mercanlardan oluşur. Sahilden dalış için dahi uygun olan Badavut, heyecan verici deniz altı görsel şov sunmaktadır. Sarımsaklıya göre karanın burun kısmında kaldığı için biraz daha rüzgarlı olur.

Ne Yenir?

Ayvalık’ın Ayvalık Tostu meşhurdur. Onu diğer tostlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri ekmeğidir. İç malzemelerinin bolluğu, onu lezzetli kılmaktadır. Ayrıca papalina balığının mutlaka denenmesi gerekir. Kılçık ayıklama derdi olmadan cips gibi yiyebileceğiniz bu balık, oldukça lezzetlidir.

Ayvalık’ın çevresinde mutlaka görülmesi gereken Hasanboğuldu, Şahindere, Gürleyik, Sütüven, Nebiler ve Aşıklar Şelaleleri bulunmaktadır. Doğal güzellikleri dışında güzel bir spor olanağı sağlayan Hasanboğuldu ve Şahindere şelaleleri, coğrafi olarak kanyon yürüyüşü için de uygundur.

Sarımsaklı’da bulunan Şeytan Sofrası; Ayvalık’a hakim büyük kayalık tepelerin üzerinde bulunan, bakıldığında tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası’nın manzarası gözüken, üzerinde Şeytan’ın ayak izi bulunduğuna inanılan eski bir lav birikintisidir.

Çevrede Görülmesi Gereken Camii Ve Kiliselerden Bazıları İse;

 • Agia Paraskevi Manastırı Tımarhane adasında bulunan bu manastırdan geriye en iç kısımda bulunan küçük bir kısım kalmıştır. Burayla ilgili türlü türlü efsaneler mevcuttur. Bunlardan biri de Meryem Ananın mezarının burada bulunduğu ile ilgilidir. Birçok hazine avcısı tarafından zarar gören manastır günümüzde harabe niteliğinde olmasına karşın yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi duyulmaktadır ve her yaz yüzlerce kişiyi kendine çekmektedir.
 • Saatli Camii (Agios Yannis Kilisesi): İlçe merkezinde yer alan İsmet Paşa Mahallesi’nde yer alır. Kilise olarak inşa edilmiş, 1928’den sonra camiye dönüştürülmüştür. Camiye çevrilmesinin ardından içindeki ikonalar boyayla kapatılmıştır. 1944’teki depremde çan kulesinin üstü yıkılmıştır.
  Taksiyarhis Kilisesi: 1873 yılında inşa edilen bir kilise. İçerisinde bulunan çan, II. Dünya Savaşı yıllarında yerinden çıkarılarak halka haber vermesi için kullanılmıştır. Daha sonraları bu çanın dünyanın en büyük çanı olduğu ortaya çıkmıştır.
 • Hamidiye CamiiSakarya Mahallesi’nde yer alan bu cami, Ayvalık’ın tarihsel değerini yansıtan bir cami olarak yapılmış tek özgün yapıttır. Sultan II. Abdülhamid tarafından 19. yüzyılın ikinci yarısında yaptırılmıştır.
 • Ayazma Kilisesi: Kemal Paşa Mahallesinde bulunan kilisenin adı içinde bulunan suyun kutsal olarak kabul görmesinden gelmektedir. Ayazma kelime anlamıyla kutsal su anlamına gelir.

Sarımsaklı, Ayvalık ve Cunda’nın gece pazarları da meşhurdur. Birbirinden farklı kıyafet, aksesuar ve takılar ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz, çevrenize hediyeler alabileceğiniz ürünler bulmanız mümkündür.

İlçe ekonomisi büyük ölçüde zeytin ve turizme bağlıdır. Ayvalık’ta zeytin dışında pamuk, çam fıstığı ve mandalina gibi tarım ürünleri de yetiştirilir. Ayrıca bölgede, Bağyüzü Köyü’nde yetiştirilen Kozak üzümü tanınmış bir üründür. Son yıllarda turfanda sebzecilik ve Kozak çam balı üretimi de yapılmaktadır. Arazinin %70’i zeytinlik olan Ayvalık’ta zeytinden sabun ve zeytinyağı üreten sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Balıkçılık ve balık restoranları da önemli bir gelir kaynağıdır.

   Daha Fazla Bilgi İçin İlgili Portallardan Makaleler Okuyabilir;

   Daha Fazla İlan İçin Sitemizi Gezebilir, Ofisimize İkramlarımızdan Faydalanmaya Gelebilirsiniz.

Aşağıda ilginizi çekebilecek ilanlarımızdan birine ait görseller mevcuttur;

balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 4 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 5 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 3 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 2 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 1 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 6 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 7 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 8 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 9 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 10 scaled balikesir ayvalik altinova satilik villa imarli arsa 23 scaled

Ev Kredisi Hesabı

Aylık Ödeme
 • Peşinat
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
tl
%
%
tl

Compare listings

Karşılaştırmak
Derya Erguden
 • Derya Erguden
× Whatsapp